30.10.2020

SAKU SUURHALL

KVARK SHOW

Play Video

Euroopa suurim teadusetendus KVARK kui maailma parim füüsikatund tuleb kevadel taas.

Möödunud aasta novembris esmakordselt toimunud suurejooneline teadus-show KVARK tuleb 2020. aasta sügisel uute etendustega. Laval näeb nii unustamatuid trikke, kuidas tavainimene auto üles tõstab, kui ka igapäevaseid teadushäkke.

„2019 aasta novembris esmakordselt publikuni toodud suurejooneline teadus-show sai publikult niivõrd positiivset tagasisidet, mistõttu otsustasime sügisel teha kaks lisaetendust, et kõik teadushuvilised noored saaksid müstilist teadusmaailma kogeda ning oma supervõimeid avastada,“ selgitas teadusshow KVARK produtsent Danel Pandre. 

Saate „Rakett 69“ vilistlaste Arnold Rein Tatuntsi ning Mats Mikkori poolt kokku pandud show-programm koosneb erinevatest katsetest, mille juured ulatuvad kooliprogrammis käsitletavate teemadeni ning mis demonstreerivad, et teadus pole hunnik tüütuid valemeid, vaid põnev seiklus. 

Lisaks teadusele ning erinevatele katsetele, kust ei puudu ka pauk ja tulevärk, lisab vürtsi maagiline lavashow ning muusikalised etteasted Eesti tippartistidelt. „Ka kõik vahenumbrid on loodud nii, et neil on teaduslik selgitus ning seos kogu teadus-show’ga,“ lisas Pandre. 

Teadus-show KVARK etendused toimuvad 30. – 31. oktoober Saku Suurhallis. 

Programm on meeliköitev nii kooliealistele lastele kui täiskasvanutele. 

REGISTREERIMINE

Saku Suurhall

  • Paldiski mnt 104B, Tallinn
  • (+372) 6 600 221
  • kvark@sakuarena.com

Klienditugi OÜ Kõik õigused kaitstud © 2020.